Jedna wpłata na konto bukmacherskie Forbet wystarcza do tego, by otrzymać na obstawianie nawet 500 PLN. Już teraz poznaj szczegóły na ten temat!

500 PLN za jedną wpłatę do Forbet!
500 PLN za jedną wpłatę do Forbet!

Forbet bonus specjalny

Nie jest to żaden specjalny bonus powitalny. To wyjątkowy prezent, który dostępny jest tylko i wyłącznie dla osób mających już konto w Forbet.

Liczy się pierwszy depozyt dokonany w dniu 10 maja. Jeżeli wpłacisz 40 PLN, otrzymasz 20 PLN ekstra. Mniejsze przelewy od 20 PLN w ogóle nie będą brane pod uwagę.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

500 PLN Forbet premia dla graczy

Promocje bukmacherskie od Forbet pojawiają się w miarę regularnie. O najważniejszych z nich piszemy na łamach naszej strony. Dzisiejszy bonus relaod jest dostępny tylko w piątek, 10 maja, i nie można z niego skorzystać w innym terminie!

Na jedno konto Forbet może przelać maksymalnie 500 PLN. Aby otrzymać pełną premię, musisz zlecić depozyt w wysokości 1000 PLN. Dzięki temu łącznie będziesz mógł otrzymać aż 1500 PLN!

Bonusowe środki można obracać dopiero po zagraniu za prawdziwe pieniądze znajdujące się na koncie. Warunki dotyczące obrotu i nie tylko dostępne są w oficjalnym regulaminie promocji, który znajdziecie w portalu Forbet online.

Interesują cię inne oferty u bukmacherów? Może zerkniesz na bonus bez depozytu STS, czyli 29 LN bez wpłaty, a potem nawet 1000 PLN. Poniżej dostępny jest kod uprawniający do zgarnięcia premii.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet w Totolotku. 50 PLN na finał Pucharu Polski!
Następny artykułPełny zwrot stawki na mecz Polski U20!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)