Każdemu zdarza się przegrywać u bukmachera. Za przegrany kupon na Ligę Mistrzów w dniach 17-18 września bukmacher Betclic płaci dokładnie 50 złotych!

50 złotych za... przegrany kupon na Ligę Mistrzów
50 złotych za… przegrany kupon na Ligę Mistrzów

Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów

Promocja specjalna o nazwie Combi Crush jest dostępna dla osób, które są zarejestrowane u bukmachera Betclic, a jednocześnie zapisały się do zwrotu.

W jaki sposób można zarejestrować się w tej promocji? Nie ma w tym nic szczególnie trudnego, a wszystko sprowadza się tylko do jednego kliknięcia w odpowiedni przycisk.

etoto bonus kod promocyjny
etoto bonus kod promocyjny

Bonus w Betclic. Promocja ze zwrotem cashback

Do promocji kwalifikują się kupony zagrane za co najmniej 50 złotych. Kurs łączny zakładu musi wynosić co najmniej 5.0, a znaleźć się w nim musi minimum 5 typów.

Nie ma znaczenia, ile zdarzeń nie udało się graczowi trafić. Można więc podejść do tej promocji czysto eksperymentalnie i spróbować zaryzykować bardziej, niż zwykle!

Bez względu na to czy gracz ma już swój typ dnia na Ligę Mistrzów, czy dopiero szuka pewniaków, nowa promocja od Betclic powinna przypaść mu do gustu!

Tylko jeden przegrany kupon pozwala na otrzymanie zwrotu. Zawsze liczy się pierwszy zagrany po zapisaniu się do promocji. Trzeba, oczywiście, cały czas pamiętać o warunkach opisywanych przez nas powyżej!

Brak konta w Betclic? Rejestracja za darmo bez weryfikacji dostępna jest na Betclic.pl. Aktualny kod promocyjny to „KOD510” – nowi gracze mogą otrzymać do 510 złotych cashbacku na start!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie siatkówki w Betclic z bonusem 500 zł!
Następny artykułCzy mogę zagrać u bukmachera wymyślony przez siebie zakład?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)