Kolejna promocja dla graczy! W Etoto można zgarnąć świetny bonus 20 PLN bez depozytu na grę mobilnie. Co musisz zrobić, aby wykorzystać okazję i złapać dodatkową kasę na grę u legalnego bukmachera Etoto?

Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!
Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

Promocje będzie aktywna dla użytkowników, którzy zarejestrują konto na stronie bukmachera Etoto, wpisując kod bonusowy. Podczas rejestracji musisz wprowadzić hasło „ETOTO20FREE” – tylko w taki sposób będziesz mógł uzyskać bonus.

Aplikacja mobilna Etoto funkcjonuje na chwilę obecną wyłącznie na urządzeniach z systemem Android, ale niebawem będzie również dostępna dla użytkowników AppStore’a, którzy korzystają z systemu iOS.

Dodatkową kasę w postaci freebetu trzeba obrócić tylko w apce Etoto. Jest to warunek koniecznie! Typowanie zakładów bukmacherskich przez witrynę mobilną nie jest będzie zaliczone!

Wszyscy użytkownicy mogą odebrać bonus powitalny od bukmachera Etoto. Więcej informacji w tekście podanym powyżej!

Legalni bukmacherzy w Polsce 2019

Ważne! 20 PLN bez depozytu w tej promocji musisz zrealizować tylko w przypadku zakładu z minimum 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia kwalifikujący się do akcji to co najmniej 1,30, a łączny – 2,20!

Jeśli podczas rejestrowania konta nie wpiszesz kodu bonusowego „ETOTO20FREE„, nie otrzymasz dodatkowej kasy. Musisz być świadom, że przedstawiona oferta jest aktywna tylko przez pewien czas i dostępna wyłącznie dla nowych typerów!

Wykorzystaj kod specjalny już teraz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowy bonus na start w Etoto. Zgarnij do 1000 PLN!
Następny artykułLegalni bukmacherzy w Polsce 2019